KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9671245
nr 967 1245
Blandteknik
Hjalmar Lundberg, 1921, Fjord, 27 x 42
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2015
kl 20:58:35
10/6 11:38:41